مرکز خرید گوسفند زنده، فروش و عرضه بهترین قیمت دام در تهران

ویژگی های مراکز معتبر فروش گوسفند زنده

نویسنده : alivesheep
تاریخ ثبت : 20 دی ، 1399

 در مراکز معتبر فروش گوسفند زنده خدمات ویژه ای در نظر گرفته می شوند که می توان به دام سالم و جوان برای ذبح اشاره کرد. بهداشت و نظافت در این مرکز کاملا رعایت می شود و هیچ گونه نگران در این زمینه وجود نخواهد داشت.

 توضیحی در رابطه با مراکز معتبر فروش گوسفند زنده

مراکز معتبر فروش گوسفند زنده به اماکنی گفته می‌ شوند که دام گوسفند را به صورت کاملاً بهداشتی نگهداری کرده و با اصول اسلامی ذبح می‌کنند. این مراکز چند سالی است که در شهرهای بزرگ ایران رواج پیدا کرده اند. برخی از این مراکز کار خود را به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌کنند که در زمره مراکز با خدمات ویژه قرار دارند که این بخش را در بحث بعدی مورد واکاوی قرار خواهیم داد. یکی از مهمترین مواردی که بسیاری از خریداران گوسفند زنده به آن توجه دارند موضوع رعایت بهداشت در این مراکز است.

 با پیگیری‌هایی که همکاران محترم بهداشت انجام داده‌اند رعایت چند اصل در این مراکز سبب شده است که میزان نظافت و بهداشت در این مراکز افزایش پیدا کند. با مشخص نمودن مکان علوفه و جدا بودن این مکان با فضایی که گوسفند را ذبح می کنند سبب مرتب شدن فضاهای مرکز فروش گوسفند زنده شده است. استفاده از ابزارهای مناسب جهت ذبح و همچنین ایجاد یک فضای ایده آل برای ذبح گوسفندان نیز از جمله مواردی است که سبب ارتقاء میزان بهداشت در مرکز فروش گوسفند زنده شده است. لازم به ذکر است که هنگام خرید گوسفند چه به صورت اینترنتی و یا به صورت حضوری توجه کافی و وافی نسبت به رعایت بهداشت در این مرکزها داشته باشید.

گوسفند زنده

خدمات مراکز معتبر فروش گوسفند زنده

 مراکز معتبر فروش گوسفند زنده دارای خدمات ویژه ای می باشند که کمتر کسی از آن مطلع است و یا اصلاً به فکرتان نرسیده که این مراکز توانایی ارائه چنین خدمتی را دارند. در این بخش این خدمات را به صورت مختصر برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

الف- خدمات ویژه ذبح گوسفند برای عروسی: معمولاً در زمان عروسی افراد از موضوع ذبح گوسفند غافل می‌شوند چرا که بیشتر وقت آنان صرف پذیرایی از مهمانان برای مراسم شب عروسی می شود. با برقراری ارتباط با مرکز فروش گوسفند زنده می توانید تمامی کارهای مرتبط به ذبح، ارسال و سلاخی را به آنها بسپارید.
ب- خدمات ویژه جهت مراسم مختلف از جمله بازگشت از سفر حج و کربلا: مراسم‌ بازگشت از حج و کربلا نیز دارای مسائل و همچنین دردسر های خود می باشند که افراد را از مسئله ذبح گوسفند فارغ می کند و یا برای ذبح گوسفند افراد را به دردسر می‌اندازد. در این موارد نیز می توانید با برقراری ارتباط با مراکز فروش گوسفند زنده انجام این امر را به آنها بسپارید.
ج- برگزاری مهمانی های خاص و یا ذبح گوسفند برای روز های خاصی از سال: فرهنگ ایرانیان اینگونه می باشد که روزهای خاصی از سال برای ذبح گوسفند در نظر گرفته می شوند. از آنجایی که مشغله افراد بسیار زیاد است و ذبح گوسفند و انجام امور آن برایشان کمی سخت است در این موارد نیز با ارتباط برقرار کردن با مراکز معتبر فروش گوسفندان زنده تمامی امور را به آنها می توان سپرد.

گوسفند زنده


ویژگی دام مراکز معتبر فروش گوسفند زنده

در این بخش به توضیحاتی در رابطه با خدمات مراکز معتبر فروش گوسفند زنده می پردازیم. این توضیحات را نیز می‌توان در زمره خدمات ویژه این مرکز معرفی نمود.

ارائه گوسفندان جوان و قبراق: معمولا جوانترین و قبراق ترین گوسفندان و بره ها را می توانید در این مرکز خریداری کنید که در این مرکز به هیچ وجه گوسفندان پیر و یا بالغ را به مشتریان عرضه نمی کنند. حتما می دانید که گوسفندان جوان گوشتی سالم‌تر و خوشمزه تر را دارا می باشند.
استفاده از علوفه مناسب: حتماً می‌دانید آنچه که باعث سلامت دام مخصوصاً گوسفندان می‌شود غذای سالم این حیوانات است. در مراکز معتبر فروش گوسفندان زنده از علوفه مناسب جهت تغذیه گوسفندان استفاده می شود.
چکاپ گوسفندان توسط دامپزشک وزارت بهداشت: از آنجایی که مرکز معتبر فروش گوسفندان زیر مجموعه وزارت بهداشت است به صورت منظم از طرف این وزارتخانه افرادی جهت چکاب گوسفندان مراجعه می‌کنند این امر سبب می‌ شود که گوسفندان سالم و بدون بیماری به مشتریان عرضه شود.
با توجه به تمامی خدمات عنوان شده شما عزیزان می توانید گوسفند مورد نظر خود را برای خرید و حتی ذبح از طریق مرکز معتبر فروش گوسفند زنده مورد نظر درخواست کنید و یا حضورا خود برای خرید و ذبح تشریف بیاورید.

گوسفند زنده

6LeqQBciAAAAAOTmEiSOf1o6d6Sk5ceWF8MIClo1