مرکز خرید گوسفند زنده، فروش و عرضه بهترین قیمت دام در تهران

تفاوت خرید حضوری و اینترنتی گوسفند زنده

نویسنده : alivesheep
تاریخ ثبت : 20 دی ، 1399

گوشت گوسفند طرفداران زیادی در کشور ما دارد. خیلی از افراد خرید گوسفند را به صورت زنده برای مراسمات مختلف انجام می دهند. خرید گوسفند زنده به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. خرید اینترنتی گوسفند زنده مزایای زیادی نسبت به خرید حضوری گوسفند زنده دارد.

خرید گوسفند زنده

گوشت قرمز نقش مهمی در سبد غذایی خانوارهای ایرانی دارد و به طور میانگین هر خانواده ای دو روز در هفته گوشت گوسفند مصرف می کنند. ممکن است گوشت گوسفند تازه برای خیلی از افراد امری مشکل باشد. بنابراین خیلی از افراد برای مصرف خانگی خود گوسفند زنده خریداری خواهند کرد. همچنین در مراسمات مختلف نیز گوسفند زنده خریداری می شود. خرید گوسفند زنده را می توان در مراکز فروش و دامداری های مختلف انجام داد. همچنین برای افرادی امکان خرید حضوری گوسفند زنده را ندارند، شرایط خرید اینترنتی گوسفند زنده فراهم شده است.

گوسفند زنده

خرید اینترنتی گوسفند زنده

با توجه به مراسمات مختلف، اعیاد، ایام محرم و مراسمات مذهبی خرید گوسفند زنده برای افرادی که می خواهند این گونه مراسمات را برگزار کنند، اهمیت زیادی خواهد داشت. معمولا در شهرهای بزرگ پیدا کردن یک مرکز که عرضه گوشت گوسفند را انجام دهد کار مشکلی می باشد. همچنین با خرید گوسفند زنده وقت افراد در دامداری ها ممکن است تلف شود. بنابراین بهترین راهی که پیش پای خریداران قرار می گیرد، خرید گوسفند ار طریق دیگر است.با توجه به مزایای خرید اینترنتی گوسفند زنده بهترین راه حل برای این موضوع بهره گیری از این روش می باشد. در خرید اینترنتی با دادن سفارش وزن خیلی زود گوسفند مورد نظر به درب منزل ارسال خواهد شد. بنابراین تنها با گرفتن یک شماره تلفن می توان خرید گوسفند زنده را به صورت غیر حضوری انجام داد.
در خرید گوسفند زنده دو فاکتور اساسی وجود دارد که قیمت و سلامت دام می باشد. با خرید اینترنتی از مراکز معتبر می توان گوسفندهای سالم را با قیمت تعیین شده ی کشتارگاه را خریداری کرد. ممکن است برخی از افراد به دلیل عدم اطلاعات کافی در زمینه مراکز فروش گوسفند زنده خرید خود را از جاهایی انجام دهند که فاقد مهر وزارت بهداشت هستند. پیدا کردن مراکز معتبر فروش در سایت های اینترنتی کمک می کند گوسفند سالم و با قیمت مناسب را خریداری کنید.

گوسفند زنده

مزایای خرید گوسفند زنده بصورت اینترنتی

  •  در خرید اینترنتی گوسفند زنده به صورت رایگان در محل درخواستی ارسال می شود.
  • در شرکت هایی که فروش گوسفند زنده را انجام می دهند، گوسفند ها به صورت ارگانیک رشد کرده اند و دارای طعم و مزه لذیذی هستند.
  • هنگام تحویل گوسفند زنده از طریق باسکول وزن آن را برای مشتری می سنجند.
  • در خرید اینترنتی هزینه هایی که بابت قصاب، خرد کردن و پاک کردن کله پاچه انجام می شد، حذف خواهد شد.
  • عرضه گوسفند زنده به کمک گروه هایی انجام می شود که دارای مجوز شهرداری  و اتحادیه گوشت گوسفندی هستند، لذا دام های سالم و بهداشتی را به فروش می رسانند.
  • خرید اینترنتی با تحویل به موقع در محل انجام می شود.
  • نرخ گوسفند زنده ای که در خرید اینترنتی عرضه می شود مطابق با نرخ تعیین شده از سوی کشتارگاه می باشد.
  • در خرید اینترنتی گوسفندهای مسن جهت خرید خط خورده و گوسفندهای قبراق و جوان عرضه می شوند.

شرکت های مختلفی که عرضه اینترنتی گوسفند زنده را انجام می دهند، معمولا برای خرید بعدی تخفیف در نظر می گیرند.

گوسفند زنده

نحوه خرید اینترنتی گوسفند زنده

هنگام خرید اینترنتی گوسفند زنده می توان با گرفتن یک تماس برای خرید اقدام کرد. با گرفتن تماس و ارائه آدرس و وزن گوسفند انتخابی گروه های دامداری مربوطه گوسفند زنده را به محل مورد نظر ارسال می کنند. معمولا خرید گوسفند زنده را در اول صبح انجام می دهند تا  گوسفند با شکم خالی باشد و وزن واقعی گوسفند عرضه شود. گروه های عرضه کننده اینترنتی گوسفند زنده ذبح گوسفند را در محل انجام داده و کار تمیز کردن کله پاچه را در محل مورد نظر انجام می دهند. معمولا قیمت گوسفند زنده در فصل زمستان به دلیل افزایش درخواست بیشتر خواهد بود.

6LeqQBciAAAAAOTmEiSOf1o6d6Sk5ceWF8MIClo1