مرکز خرید گوسفند زنده، فروش و عرضه بهترین قیمت دام در تهران

ویژگی های گوشت بره گوسفندی

نویسنده : alivesheep
تاریخ ثبت : 29 خرداد ، 1401

گوشت بره گوسفندی، با دارا بود پروتئین بالا یک ماده ی مغذی و مفید محسوب می شود. برای افرادی که دچار کم خونی و ضعف بدنی شدید هستند، استفاده از گوشت بره گوسفندی توصیه می شود. این روزها با پر رنگ تر شدن مباحث طب سنتی در جامعه، مشاهده می کنیم که صاحب نظران این رشته، گوشت بره گوسفندی را به عنوان یکی از سودمندترین انواع گوشت قرمز برای بهبود سطح سلامتی توصیه می کنند.
استفاده از گوشت بره گوسفندی برای افرادی که فعالیت بدنی بالایی دارند و بدن آن ها سوخت و ساز زیادی دارد، ضروری است.

گوشت بره گوسفندی

گوشت بره گوسفندی چیست؟

گوشت بره ی گوسفندی، مربوط به گوسفند یک ساله است که کیفیتی بسیار مطلوب تر از بقیه ی گوشت های گوسفندی دارد. گوشت بره گوسفند، نرم تر و دارای لطافت بیش تر و رنگ روشن تری می باشد.

ویژگی های گوشت بره گوسفندی

گوشت بره گوسفندی منبع خوبی از امگا 3 می باشد.
سطح پروتئین گوشت بره گوسفندی بسیار بالا است.
گوشت بره گوسفندی، یک ماده ی غذایی خون ساز می باشد.
استفاده از گوشت بره گوسفندی برای تأمین آهن بدن و جلوگیری از مشکلات ناشی از فقر آهن مفید می باشد.
مصرف گوشت بره گوسفندی، تأمین کننده گروه های ویتامین B در بدن می باشد.
عناصر کمیابی مانند مس، منگنز و سلینم در گوشت های بره گوسفندی یافت می شود.
روی موجود در گوشت بره گوسفندی، قابلیت جذب بالایی نسبت به روی موجود در سایر مواد غذایی دارد و در افزایش ایمنی بدن مفید خواهد بود.
همه ی چربی های موجود در گوشت های بره گوسفندی، اشباع شده نیستند که نقش مهمی در سلامتی افراد دارد.
گنجاندن گوشت بره گوسفندی در رژیم غذایی، به معنی استفاده از رژیم غذایی سالم می باشد.
البته تمام مواردی که ذکر شد منوط به سلامت کامل گوشت بره گوسفندی می باشد. بنابراین هنگام تهیه ی آن دقت لازم را به خرج دهید.

گوشت بره گوسفندی
تفاوت گوشت بره گوسفندی، قوچ و بز

همان طور که در بالا بیان شد، گوشت بره گوسفندی مربوط به گوسفند یک ساله است که در مقایسه با گوشت بز و قوچ لطافت بیش‌تری دارد و به راحتی پخته می‌شود. اما گوشت بز و قوچ نسبت به گوشت بره، اصطلاحاً دیرپز تر هستند. مسلماً گوشت بره گوسفندی، از نظر طعم نیز، خوش مزه تر از سایر گوشت‌ها است. از دیدگاه طب سنتی گوشت بره گوسفندی طبع گرم و مرطوب ولی گوشت بز دارای طبع سرد است. گوشت بز نسبت به گوشت بره، تیره‌تر و ران آن هم به شکل مخروطی و کشیده می‌باشد. البته خیلی از افراد قادر به تشخیص درست این گوشت‌ها از هم نمی‌باشند. در صورتی که بتوانید بره ی گوسفند زنده را تهیه کنید و از گوشت ذبح شده‌ی آن استفاده کنید، نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت.

راهنمای خرید گوشت بره گوسفندی

این روزها که نوسان قیمت در همه‌ی حوزه‌ها ورود کرده است، گوشت بره گوسفندی را نیز تحت تأثیر قرار داده است. قیمت‌های مختلفی برای این محصول گزارش می‌شود بدون این که کیفیت آن تضمین شود. با توجه به حساسیت بالای گوشت و همچنین عدم مهارت کافی بسیاری از افراد در تشخیص گوشت بره گوسفندی با گوشت میش، قوچ و بز، بهتر است که گوسفند زنده تهیه کرده و با ذبح آن، با اطمینان خاطر از گوشت آن استفاده کنید. شاید این حرف برای خیلی از شما عجیب باشد. اما لازم است بدانید گروه پخش گوسفند زنده نمونه، این کار را برای شما در هر محل و مکانی که بخواهید انجام می‌دهد.


گوشت بره گوسفندی
مزایای خرید گوسفند از گروه پخش گوسفند نمونه

پخش گوسفند نمونه، عرضه کننده ی گوسفند زنده با قیمتی مناسب به همراه قصاب و باسکول در محل می باشد. این گروه هیچ هزینه ای بابت قصابی و ارسال باسکول دریافت نمی کند و کله ی گوسفند و سیرابی آن را به صورت رایگان برای شما تمیز می کند. تنها هزینه ای که شما می بایست پرداخت کنید، هزینه ی وزن گوسفند به قیمت روز می باشد.
پخش گوسفند زنده نمونه، در راستای رفاه حال همشهریان، این خدمت رسانی را انجام می دهد. لازم به ذکر است که این گوسفند ها در دشت های اردبیل و آذربایجان، پرورش می یابند و با چرا در مراتع، به صورت ارگانیک رشد می کنند که نه تنها گوشت آن ها طعم لذیذتری دارد بلکه از سلامت کامل نیز برخوردار خواهند بود. متأسفانه این روزها به وفور شاهده استفاده از آنتی بیوتیک و داروهای هورمونی برای افزایش سریع رشد دام ها از سوی افراد منفعت طلب هستیم. این داروهای هورمونی نقش مخربی بر سلامتی انسان دارد. با خرید گوشت بره از این مجموعه، این دغدغه ی اساسی را از خود دور کنید.

این گروه، گوشت بره گوسفندی مرغوب به مشتریان خود ارائه می دهد و از فروش گوسفندان پیر، ممانعت می کند. گروه گوسفند زنده که دارای مجوز رسمی از طرف شهرداری و اتحادیه ی گوشت گوسفندی است، یک از مراکز قابل اعتماد فروش و توزیع گوسفند می باشد. پخش گوسفند زنده نمونه، تأمین کننده ی گوسفند زنده در مناسبات مختلف به ویژه عید قربان نیز هست. تخفیفات ویژه، در مناسبات از دیگر مزایای خرید دام زنده از این گروه می باشد. البته در صورتی که حتی یک بار از این گروه، خرید کنید، مرتبه ی دوم از تخفیف ده درصدی برخوردار خواهید شد.

گوشت بره گوسفندی

   
6LeqQBciAAAAAOTmEiSOf1o6d6Sk5ceWF8MIClo1