مرکز خرید گوسفند زنده، فروش و عرضه بهترین قیمت دام در تهران

مهم ترین نمایشگاه های کشاورزی و دامپروری جهان

نویسنده : alivesheep
تاریخ ثبت : 20 دی ، 1399

مهم ترین نمایشگاه های کشاورزی و دامپروری جهان

یکی از مهم ترین رخدادها در هر بخش صنعتی و علمی، برگزاری نمایشگاه ها می باشد. نمایشگاه ها به دلایل مختلفی برگزار می شوند و مهم ترین آن ها رونق اقتصادی و صنعتی یک پروژه نهایی را نشان می دهد.نمایشگاه ها یکی دیگر از دلایل ارتقا سطع صادرات آن کشور است ولی دلیل اصلی آن به نمایش گذاشتن سطح پیشرفت و توانمندی در زمنیه های گوناگون را نمایش می دهد .شرکت ها برای رسیدن به اهداف خود و بهترین روش برای داشتن یک بازار جدید و قوی بهترین حضور خود را در نمایشگاه ها به اجرا در می آورند .صنعت کشاورزی دامداری هر روز بیشتر از دیروز روبه مدرن بودن در حال توسعه است و تعدا نمایشگاه هایی که در این زمنیه در سطح جهانی برگزار می شوند کم نیست امروز از مهم ترین آن ها صحبت می کنیم .

یک بره زیبا در نمایشگاه ها

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامداری ترکیه

نمایشگاه کشاورزی دامپروری ترکیه هر سال در شهر آنتالیا برگزار می شود. این نمایشگاه در مورد پیشرفت های صنعت کشاورزی و باغبانی می باشد.این نمایشگاه هر ساله بازدید کنندگان فراوانی از اقصی نقاط دنیا را میزبانی می کند و شرکت های معتبری در آن حضور دارند.این نمایشگاه هر سال در تاریخ 7 آذر برگزار می شود.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری بین المللی آلمان 

این نمایشگاه که به هفته سبز نیز معروف است هر سال در برلین برگزار می شود و یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین نمایشگاه های اروپا و دنیا می باشد. این نمایشگاه در مورد صنعت کشاورزی و باغبانی و صنایع غذایی می باشد و محل مناسبی برای ارائه لوکس ترین محصولات غذایی می باشد.این نماشگاه از آخرین تجهیزات صنعت کشاورزی،انواع غذا ها و میوه ها،منابع ارگانیک کشاورزی و.... را به نمایش می گذارد.این نمایشگاه هر سال در 28 دی ماه برگزار می شود.

نمای تجهیزات مدرن صنعتی کشاورزی

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری بورسا 

یکی دیگر از نمایشگاه های مهم ترکیه که در شهر بورسا برگزار می شود نمایشگاه کشاورزی و دامپروری بورسا می باشد.در این نماشگاه ها علاوه بر محصولات کشاورزی و محصولات دامپروری به صنایع بذر و نهال،تجهیزات و ماشین آلات و ...اشاره دارد.این نمایشگاه هرساله در 17 مهر برگزار می شود.
نمای یک نماشگاه خارجی

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری آگرو فود ایران

یکی از مهم ترین نمایشگاه های بخش کشاوری ایران،نمایشگاه بین المللی آگروفود می باشد.این نمایشگاه بزرگترین رخداد در صنعت غذایی و تجهیزات کشاورزی خاورمیانه می باشد.از مهم ترین محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه می شود می توان به صنایع پروتئینی،انواع سبزیجات،فراورده های لبنی،صنایع آرد،تجهیزات کشاورزی و... اشاره کرد.این نمایشگاه هر سال در 8 تیر در تهران برگزار می شود.

نمای یک غرفه نمایشگاهی داخلی

نمایشگاه دامداری و دامپروری دانمارک

یکی از مهم ترین نمایشگاه های اروپا،نمایشگاه بین المللی دانمارک است که در دو روز برگزار می شود.این نمایشگاه در مدرنیزه و مکانیزه و ماشینی کردن صنعت دامپروری و کشاورزی تاکید دارد .محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می شود در رابطه با تجهیزات دامپروری و کشاورزی و... مرتبط است.این نمایشگاه سالانه در 26 در ماه در شهر فردریشیا دانمارک برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری کانادا 

یکی از بهترین نمایشگاه های کشاورزی و دامپروری میتوان به نمایشگاه بین المللی کانادا اشاره کرد که در زمینه تجهیزات و تولیدات کشاورزی و دامپروری برگزار می شود.این نمایشگاه از آخرین نوآوری ها،آخرین تکنولوژی و تجهیزات کشاورزی و دامپروری را به اجرا در می آورد.این نمایشگاه هرساله در دوم بهمن ماه در شهر براندون کانادا برگزار می شود .

نمایشگاه کشاورزی و دامداری فرانسه

این نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامداری هر ساله در پاریس فرانسه برگزار می شود و آخرین تجهیزات کشاورزی و دامپروری را به نمایش می گذارد.این نمایشگاه در چهاردسته مختلف فعالیت دارد که عبارتند از بخش دام، محصولات کشاورزی،خدمات کشاورزی و صنایع غذایی می باشد.این نمایشگاه یکی از بزرگترین و تاثیرگذار ترین نمایشگاه های صنعت دامداری و کشاورزی می باشد که هر سال در 4 اسفند در پاریس برگزار می شود.

دوتا گاو در یک نمایشگاه خارجی دامپروری

مرکز خرید گوسفند زنده، فروش و عرضه بهترین نوع دامی را به شما عزیزان ارائه می دهد. خرید آنلاین گوسفند زنده با قصاب را از ما بخواهید .

6LeqQBciAAAAAOTmEiSOf1o6d6Sk5ceWF8MIClo1