مرکز خرید گوسفند زنده، فروش و عرضه بهترین قیمت دام در تهران

احداث و راه اندازی دامداری مدرن و شناور در هلند

نویسنده : alivesheep
تاریخ ثبت : 12 دی ، 1400

احداث و راه اندازی دامداری مدرن و شناور در هلند 

کشور هلند یکی از کشور های پیش رو در صنعت دامداری و دامپروری جهان است .یکی از مهم ترین و اصلی ترین درآمدهای آن،صادرات لبنیات به اقصا نقاط جهان است و پیش رو در صنعت دامداری مدرن نیز می باشد .هلند هر روز بیشتر از دیروز در پیشرفته شدن هم در صنعت کشاورزی و هم صنعت دامپروری می کوشد .

نما از دامداری روی آب

یک شرکت پیشرفته هلندی اقدام به ساخت و احداث  اولین دامداری بر روی آب کرد .این دامداری در نزدیکی بندر روتردام  در پنجاه مایلی جنوب غربی آمستردام احداث شده است .این بنا در سه طبقه احداث شده است.طبقه همکف مخصوص ماشین آلات و تجهیزات برای بسته بندی شیر و ماست و.. می باشد،طبقه دوم یک گاوداری مدرن با بهترین امکانات هست که گاو ها در آن نگهداری می شود، طبقه سوم نیز مخصوص تهیه علوفه مورد نیاز تغذیه دام ها هست .
از مزیت های این گاو داری میتوان صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از آلودگی هوای ناشی از انتقال محصولات به مراکز فروش اشاره کرد .البته انتقاد هایی هم به این طرح نیز داده شده از مهم ترین آن نیز میتوان بله آلودگی آب آن منطقه اشاره کرد .البته ایت طرح خطراتی را نیز به همراه دارد مثل طوفان،آلودگی های حاصل از کود حیوانات،بوی نامطبوع و... اشاره کرد .
بیشتر کره زمین را آب فراگرفته مخصوصا برای کشور های کوچیکی نظیر هلند و اضافه شدن روز افزون جمعیت، استفاده از آب های این کره خاکی ایده نابی است و میتوان از آن به بهترین و مدرن ترین شکل ممکن استفاده کرد .

نمای دامداری روی آب

مرکز پخش دام زنده نمونه با مجوز رسمی با ارسال شبانه روزی به تمامی نقاط تهران همراه با خدمات ذبح و قصابی در محل آماده خدمت رسانی می باشد.

6LeqQBciAAAAAOTmEiSOf1o6d6Sk5ceWF8MIClo1