مزایای خرید اینترنتی گوسفند زنده

خرید اینترنتی گوسفند زنده به کمک افرادی آمده است که می خواهند با سفارش وزن گوسفند مورد نظر خیلی راحت آن را درب منزل خود تحویل گیرند. شما در هر جایی از شهر که باشید خیلی زود با یک تماس تلفنی می توانید خرید اینترنتی گوسفند زنده را انجام دهید. در شهرهای شلوغی مانند تهران معمولا پیدا کردن یک مرکز که بتوان از طریق آن به راحتی گوسفند زنده را سفارش داد کار سختی است، همچنین به دلیل اینکه برای خرید گوسفند زنده باید مدت زمان زیادی را در دامداری ها صرف کرد این کار بسیار خسته کننده خواهد بود. 

گوسفند زنده

گوشت قرمز از اقلام مصرفی همه خانواده ها می باشد، به گونه ای که به طور متوسط هر خانواده ای دو روز در هفته از گوشت قرمز استفاده می کند. اما پیدا کردن گوشت تازه گوسفند گاهی امری دشوار خواهد بود و نمی توان به هر گوشتی اطمینان کرد. بسیاری از افراد که به دنبال گوشت تازه گوسفند هستند ترجیح می دهند گوسفند زنده را خریداری کرده و با ذبح آن گوشت مایحتاج خود را به صورت تازه تأمین کنند. اما سوال مهمی که وجود دارد این است که گوسفند زنده را باید از کجا خریداری کرد؟

گوسفند زنده

خرید اینترنتی گوسفند زنده

ممکن است بسیاری از مردم به دلیل نداشتن اطلاعات لازم در مورد خرید گوسفند زنده اقدام به خرید گوسفند زنده از افراد نامعتبر کنند. لازم است ذکر شود که گوسفند زنده باید از مراکز و محل هایی خریداری شود که دارای مهر وزارت بهداشت باشند. یکی از راه های جدید، خرید اینترنتی گوسفند زنده است. از طریق دامداری هایی که فروش اینترنتی گوسفند زنده را انجام می دهند، برای تهیه گوسفند زنده می توان اقدام کرد.

گوسفند زنده

نحوه خرید گوسفند زنده

از طریق شماره هایی که در سایت اینترنتی دامداری های فروش گوسفند زنده قرار دارد، برای خرید اینترنتی گوسفند زنده می توان اقدام کرد. پس از اینکه با شماره های مربوطه تماس گرفته شد زمان دریافت با ذکر آدرس،  و وزن گوسفند انتخابی از طریق گروه های دامداری مربوطه در محل مورد درخواست همراه با باسکول و قصاب ارسال می گردد. لازم به ذکر است برای برداشتن هر گونه سوتفاهمی بهتر است گوسفند زنده را اول صبح خریداری کرد تا شکم دام خالی باشد. همچنین قصاب هایی که در این گروه ها فعالیت می کنند با ذبح گوسفند گوشت آن را خرد کرده و کله پاچه و سیرابی گوسفند را نیز تمیز کرده تحویل خواهند داد. بسیاری از گروه هایی که فروش اینترنتی گوسفند زنده را انجام می دهند هزینه ای برای ارسال گوسفند، خرد کردن گوشت و پاک کردن سیرابی و کله دریافت نمی کنند. هزینه ای که بابت خرید اینترنتی گوسفند زنده باید پرداخت شود شامل وزن گوسفند ضرب در قیمت روز کشتارگاه است. البته در فصل زمستان چون درخواست برای دام زنده زیاد می باشد، قیمت گوسفند زنده نیز بالاتر است. پس از فصل زمستان این نرخ تقریبا ثابت نگه داشته می شود.

گوسفند زنده

مزایای خرید اینترنتی گوسفند زنده

_ بسیاری از گروه های فعال در زمینه فروش اینترنتی گوسفند زنده با برگزاری جشنواره ها برای خرید بعدی تخفیف خوبی در نظر می گیرند.

_ گوسفند های زنده ای که این شرکت ها ارائه می دهند، چون به صورت ارگانیک رشد کرده اند دارای طعم و مزه بسیار خوبی هستند.

_ گوسفندهای زنده ای که به صورت اینترنتی خریداری می شوند، جوان و قبراق بوده و گوسفند های مسن برای فروش خط می خورند.

_ با خرید اینترنتی گوسفند زنده ارسال دام به صورت رایگان انجام می شود.

_ هنگامی که گوسفند زنده در محل تحویل داده شده از طریق باسکول وزن آن را مقابل چشمان مشتری می سنجند.

_ با خرید اینترنتی گوسفند زنده دیگر نیازی نیست هزینه ای بایت قصاب، خرد کردن گوشت گوسفند یا پاک کردن کله پاچه پرداخت کرد.

_ گروه های عرضه کننده اینترنتی گوسفند زنده با داشتن مجوز از شهرداری و اتحادیه گوشت گوسفندی، دام های سالم و خوب را به فروش می رسانند.

_ با خرید اینترنتی گوسفند زنده تحویل گوسفند به موقع درب منزل انجام می شود.

_ در خرید اینترنتی گوسفند زنده، قیمت گوسفند زنده خریداری شده مطابق با نرخ تعیین شده از سوی کشتارگاه است.